تیم آبادیس

درباره مجموعه آبادیس

شرکت دانش بنیان اکسیر دانش آبادیس، به شماره ثبت 524291، با هدف تامین نیازهای کشاورزی کشور؛ همراه با نوآوری و به خدمت گرفتن فناوری روز دنیا از سال 1396 در زمینه تولید اصلاح کننده به صورت تخصصی و دانش بنیان شروع به فعالیت نمود. شرکت تولیدی آبادیس با بهره گیری از پرسنلی متخصص در تیم تحقیق و توسعه همواره بر آن بوده تا در راستای خودکفایی کشور در تولید کودها و سموم کشاورزی و کاهش هزینه های کشاورزان کشور، با استفاده از به روزترین فن آوری های دنیا؛ اقدام به راه اندازی کارخانجات زنجیره ای جهت تولید کودهای کشاورزی محصولاتی با قیمت مناسب و با کیفیت عرضه میکند. اکسیر دانش آبادیس باتکیه بر کادر فنی مجرب و تحصیل کرده از دانشگاه های برتر کشور، توانست بخش عمده ای از نیازهای بازار داخلی را تامین کند و به امر صادرات نیز بپردازد و در این حین در امر تحقیق و توسعه همواره کوشید تا بهترین محصولات را در سه نوع ؛ هیومیک اسید مایع، پودری و پرک به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید و تنها شرکت تولید کننده داخلی هیومیک اسید پرک میباشد.

چشم انداز

تولید کودهای کشاورزی وارداتی و بی نیاز کردن کشور به واردات محصولات مورد نیاز کشاورزی و کاهش هزینه کشاورز و کمک به افزایش محصولات کشاورزی

ماموریت ما

شرکت اکسیر دانش آبادیس در راستای خودکفایی کشور در تولید کودها و سموم کشاورزی و کاهش هزینه های کشاورزان کشور، اقدام به راه اندازی کارخانجات زنجیره ای جهت تولید کودهای کشاورزی وارداتی وفروش مستقیم به مصرف کننده نهایی می نماید.

بیانیه ارزش ها

شرکت اکسیر دانش آبادیس با استفاده از نیروی انسانی متخصص و تکیه بر دانش روز در نظر دارد بعنوان بزرگترین و موفق ترین تولید کننده مکمل های کشاورزی ارگانیک محصولات تولیدی خود را با قیمت مناسب و مرقون به صرفه در اختیار کشاورزان قرار دهد.

درباره مجموعه آبادیس

سید محمد رضا موسوی

رئیس هیات مدیره

امیر جشان

مدیر عامل و عضو هیات مدیره

امین کمان کش

رئیس بخش تحقیقات و توسعه و عضو هیات مدیره

مجوز های آبادیس